• Thermotec
  Nabídka produktů exkluzivní značky Thermotec zahrnuje obsáhlý sortiment náhradních dílů chlazení a klimatizace pro osobní vozidla, dodávky a nákladní automobily. Nabídka Thermotecu obsahuje: chladiče, radiátory topení, chladiče stlačeného vzduchu, vodní čerpadla, ventilátory, lopatky a spojky ventilátorů, expanzní nádržky, víčka chladičů a díly klimatizace.

 • Valeo
  VALEO je významným výrobcem a distributorem automobilových komponentů a autodoplňků (chladičů, spojek, světelné a stírací techniky, startérů, alternátorů, dílů zapalování, brzdových desek, parkovacích asistentů, přepínačů a spínačů...). Aftermarketová činnost se dělí na 2 větve: první se věnuje samostatnému prodeji náhradních dílů a jejich distribuci, druhá se soustředí na originální náhradní díly.

 • Nissens
  Nissens je dánský specialista na výrobu a dodávky chladičů a kondenzátorů pro automobilový trh s náhradními díly. Sortiment pokrývá většinu modelů, dodává OE díly pro PSA, Saab, Fiat, Mazdu, VW, Toyotu, Hondu, Scanii, Lamborgini, Aston Martin a velké množství nákladních automobilů.

 • NRF
  NRF je jedním z lídrů trhu, pokud jde o design, výrobu a distribuci náhradních dílů v oblasti vytápění, chlazení a klimatizací pro osobní a lehké nákladní automobily.

 • Magneti Marelli
  Magneti Marelli je na světovém aftermarketovém trhu známý výrobce a distributor náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla. Firma je také důležitým dodavatelem dílů pro většinu velkých automobilek.

 • Behr Hella Service
  Behr Hella Service – expert na tepelný management pro osobní a nákladní automobily s více než 6 000 kvalitních výrobků a s bezkonkurenčním pokrytím trhu. Zákazníci profitují z know-how a vysokého stupně kompetencí při poskytování služeb a technických informací.

 • Teamec
  TEAMEC se věnuje tovární regeneraci kompresorů a čerpadel Common Rail. Nabízí také všechny typy kompresorů klimatizace pro osobní, užitková a nákladní vozidla i autobusy. Regenerace se provádí dle norem a jsou použity pouze komponenty nejvyšší kvality.

 • Denso
  DENSO je jedním z největších světových dodavatelů náhradních dílů pro automobilový průmysl, a to jak pro OE segment, tak pro aftermarket.

 • Vemo
  Značka VEMO patří firmě VIEROL AG - dodavateli náhradních dílů pro evropská vozidla. Široká škála dílů klimatizačních systémů pokrývá přes 95% trhu. Pod značkou VEMO jsou dodávány výrobky vysoké kvality, vyrobené prostřednicvím firem, které dodávají díly do prvovýroby.

 • Airstal
  Hlavní oblastí působení exkluzivní značky Airstal je repase a prodej automobilových kompresorů klimatizace. V nabíce mají přes 900 kompresorů. Regenerace probíhá v souladu s nejvyššími standardy a při použití těch nejmodernějších technologií.

 • Wahler
  Wahler nabízí termostaty, ventily a klapky, rourky a hadice. Protože funkce produktů Wahler má přímý vliv na výkon motoru a životnost, samozřejmostí je zajištění jejich vysoké kvality za všech okolností.

Kontakt

Autodíly Stela
Velké náměstí 212
386 01, Strakonice
IČ: 65981103
DIČ: CZ7457021682

Tel: 383 328 151
Mob: +420 603 113 023

© 2022 Všechna práva vyhrazena.