• Filtron
  FILTRON je výrobce a distributor filtrů pro automobilový průmysl, stroje a motory. Společnost zahájila svoji činnost v roce 1982. Je členem mezinárodního koncernu Affinia Group, který je součástí americké kapitálové skupiny Cypress Group SE se sídlem v New Yorku. Obchodní nabídku tvoří více než 2 000 druhů filtrů v tovární kvalitě pro téměř všechny značky automobilů. Více než polovinu výrobků vyváží do Německa, Velké Británie, Francie, Irska, Švédska, Švýcarska, Ruska, Itálie, Bulharska, Slovenska, České Republiky, Maďarska, Ukrajiny, Ameriky a Afriky.

   

 • Knecht
  Značka KNECHT spadá pod koncern MAHLE a produkuje filtry té největší světové kvality.

 • Purflux
  Purflux je jedním z významných výrobců a dodavatelů veškerých typů filtrů. Značka je oblíbenou zvláště u francouzkých vozů, kde lze filtry nalezt v prvovýrobě.

 • JC Premium
  Exkluzivní značka JC PREMIUM má v nabídce olejové, vzduchové, kabinové a palivové filtry.

 • Sofima
  Sofima je společnost s více než 30 letou tradicí a je lídrem ve výrobě filtrů.

 • Herth+Buss JAKOPARTS
  Herth+Buss JAKOPARTS je významný německý dodavatel s dlouholetou zkušeností s náhradními díly pro japonské a korejské automobily. V nabídce má více než 11 000 položek s vysokou úrovní kvality pro 3 000 vozů. Jednotlivé položky jsou dostupné buď skladem nebo na objednávku.

 • Magneti Marelli
  Magneti Marelli je známý italský výrobce a distributor náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla vyznačující se především značnou produktovou šíří. Firma je také důležitým dodavatelem dílů pro většinu velkých automobilek.

 • Robert Bosch GmbH
  Automobilová technika představuje největší podnikatelskou oblast společnosti Robert Bosch GmbH. Celosvětově patří Bosch k největším výrobcům a dodavatelům automobilové techniky do prvovýroby vozidel. Divize Autmobilová technika - automotive aftermarket nabízí produkty a služby, které patří k absolutní světové špičce. Zákazníkům nabízí techniku, vysoce hodnotné služby a přesvědčivou kvalitu. Mezi hlavní oblasti činnosti patří: náhradní díly a příslušenství, vybavení servisů, servisní síť Bosch Car Service, školení a informace ESI[tronic].

 • K&N
  Spoločnost K&N je hlavním výrobcem a inovátorem technologie automobilových a motocyklových bavlněných vzduchových filtrů pro vícenásobné použiti. Od roku 1969 byla společnost K&N Engineering rodinným podnikem. Později se stala společností s celosvětovou působností s kancelářemi v USA, Velké Británii a Nizozemí. Dnes ja hlavním producentem a distributorem výkonných vzduchových filtrů a nabízí více než 3 500 položek, včetně rozsáhlé série výměnných vzduchových filtrů, systému sání vzduchu a vysoce kvalitních olejových filtrů.

 • Denso
  DENSO je jedním z největších světových dodavatelů náhradních dílů pro automobilový průmysl, a to jak pro OE segment, tak pro aftermarket.

 • Union Japan
  Produkty Union Japan pokrývají různé typy filtrů (olejové, palivové a vzduchové) hlavně pro japonská vozidla. Tato značka vyniká také prémiovou kvalitou (OE).

 • Micro
  Špičkové filtry japonského výrobce působícího v prvovýrobě asijských automobilek.

Kontakt

Autodíly Stela
Velké náměstí 212
386 01, Strakonice
IČ: 65981103
DIČ: CZ7457021682

Tel: 383 328 151
Mob: +420 603 113 023

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode