• Ruville
  Firma Ruville je neustále v kontaktu s výrobci automobilů po celém světě čehož využívá při vývoji nových technologií, tak aby bylo zabezpečeno, že zákazníci dostanou ucelený systém a odbornost spolu s prodávaným produktem. Ruville dodává na globální aftermarketový trh díly provotřídní kvality. Všechny díly této značky určené pro osobní či nákladní automobily procházejí důkladným interním či externím testováním což zajišťuje patřičnou kvalitu finálních produktů.

 • INA
  INA je značka, která je součástí nadnárodní skupiny Schaeffler. Je zaměřená na vývoj a výrobu valivých a kluzních ložisek, stejně jako součástek pro motory a převodovky. V naší nabídce naleznete především řemeny či kladky, ale i jiné zboží v dané kategorii.

 • SKF
  SKF Group je předním světovým dodavatelem výrobků, řešení a služeb v oblasti valivých ložisek, těsnění, mechatroniky a mazacích systémů.

 • Febi Bilstein
  Febi Bilstein je jednou z předních světových značek v oblasti náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla kde vyniká velkou šíří sortimentu.

 • GMB
  je japonským dodavatelem vodních pump, kladek a jiných komponentů špičkové kvality.

Kontakt

Autodíly Stela
Velké náměstí 212
386 01, Strakonice
IČ: 65981103
DIČ: CZ7457021682

Tel: 383 328 151
Mob: +420 603 113 023

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode