• ContiTech
  Specialista na kaučukové a plastové technologie, je samostatným závod koncernu Continental. Sídlí v německém Hanoveru a zabírá 8 specializovaných obchodních sektorů. Je také celosvětovým partnerem a přímým dodavatelem automobilového průmyslu či jiných průmyslových odvětví, pro které vyrábí high-tech produkty. S dceřinými společnostmi, distribučními pobočkami a zahraniční majetkovou účastí má zastopení ve více než 140 zemích světa.

 • Dayco
  Dayco je světovým lídrem v oblasti navrhování a výroby přenosové soustavy. Nabízí řemey i kompletní rozvodové soupravy. Poskytuje pokročilé technické řešení pro své zákazníky - výrobce automobilů na celém světě. Aby byla zaručená nejlepší kvalita systémů, Dayco neustále investuje do výzkumu a vývoje inovativních řešení a udržuje si tak špičkovou a inovativní kvalitu svých produktů.

 • Robert Bosch GmbH
  Automobilová technika představuje největší podnikatelskou oblast společnosti Robert Bosch GmbH. Celosvětově patří Bosch k největším výrobcům a dodavatelům automobilové techniky do prvovýroby vozidel. Divize Autmobilová technika - automotive aftermarket nabízí produkty a služby, které patří k absolutní světové špičce. Zákazníkům nabízí techniku, vysoce hodnotné služby a přesvědčivou kvalitu. Mezi hlavní oblasti činnosti patří: náhradní díly a příslušenství, vybavení servisů, servisní síť Bosch Car Service, školení a informace ESI[tronic].

 • Mitsuboshi
  Společnost Mitsuboshi je japonský výrobce zaměřený na vývoj a výrobu řemenů prémiové kvality. Svým zaměřením je značka určena převážně pro vozy japonské či korejské výroby.

 • Gates
  Jako jeden z předních světových výrobců na trhu s autopříslušenstvím nabízí Gates kompletní řadu kvalitních OE a aftermarketových výrobků, opírající se o bezkonkurenční podoporu v oblasti prodeje a vzdělávacích programů.

Kontakt

Autodíly Stela
Velké náměstí 212
386 01, Strakonice
IČ: 65981103
DIČ: CZ7457021682

Tel: 383 328 151
Mob: +420 603 113 023

© 2022 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode